INOV-8 ADVENTURE LITE 15 MUGURSOMA

  • Viegla un ļoti izturīga mugursoma
  • Noregulējama bez atlēciena
  • Nes visu nepieciešamo ar komfortu
Produkta svars 390g / 13.7oz

DAUDZFUNKCIONĀLA MUGURSOMA, KAS PIEMĒROTA DAŽĀDIEM SPORTA VEIDIEM UN PIEDZĪVOJUMIEM

Inov-8 Adventure Lite 15 - universāla, viegla un ļoti izturīga mugursoma, kas paredzēta dažādiem sportiskiem piedzīvojumiem. Balstoties uz mūsu kompetenci skriešanas vestu projektēšanā, ADVENTURE LITE 15 mugursoma ir stabila, regulējamā siksnu konstrukcija ļauj pielāgot mugursomu tā, lai panāktu minimālu atlēcienu kustību laikā.
15L lielais galvenais nodalījums un papildu elastīgās kabatas ļauj ielikt visu, kas jums nepieciešams ilgākam laika posmam – garākiem treniņiem skrienot, dodoties pārgājienā vai riteņbraukšanā.

Rezervuāra nodalījums aizmugurē ir paredzēts 2L ūdens sistēmas turēšanai, bet 0,5L Ultraflask mīksto pudeli var ērti novietot priekšpusē.  Pārnēsā visu nepieciešamo ekipējumu vieglajā un ērti pielāgojamajā ADVENTURE LITE 15 mugursomā.

PIELĀGOJAMA MINIMĀLAM ATLĒCIENAM

Paredzēta, lai piedāvātu precīzu, nulles atlēciena regulējumu - mugursomai ir jauna forma, kas īpaši izstrādāta, lai piedāvātu stabilitāti kustībā. “V” veida savilcēji sānos, dažādas regulējamās siksnas ļauj mugursomu pielāgot tā, lai pārnēsājamais ekipējums uz muguras tiktu novietots kontrolētā un ērtā pozīcijā. 

SAVIETOJAMA AR DZIRDINĀŠANAS SISTĒMU

0.5L mīksto pudeli ir iespējams glabāt priekšā, kamēr aizmugurē ir paredzēta vieta 2 L ūdens rezervuāram.

VIEGLA UN IZTURĪGA

Sver tikai 390 g, mugursoma ir izgatavota no viegliem un izturīgiem materiāliem, ieskaitot elastīgo ripstop neilonu, Darlington tīklveida audumu. Galveno 15L nodalījums izgatavots no laika apstākļiem izturīga 70D materiāla.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

INOV-8 ADVENTURE LITE 15 MUGURSOMA

  • Zīmols: Inov-8 ()
  • Preces kods: ADVENTURE LITE 15
  • 69.00€
  • Bez PVN:57.02€

Atslēgas vardi: Mugursoma