INOV-8 OROC 270 ORIENTĒŠANĀS APAVI

  • Viegli un ātri orientēšanās apavi
  • Revolucionārā Twin-Spike tehnoloģija
  • Agresīva saķere ar jebkuru reljefu
Platums 2
Kritums/Drop 3mm
Pēdiņa mm
Zoles protektors 5mm
Starpzole POWERFLOW+
Zoles diapazons 9mm / 6mm
Starpzoles slānis PROTEC-PLATE
Zoles sastāvs INOV-8 RUBBER
Svars 270g / 9.5oz

VIEGLI UN ĀTRI ORIENTĒŠANĀS APAVI AR REVOLUCIONĀRO TWIN-SPIKE DIZAINU

Pasaulē pirmie garo distanču orientēšanās apavi ar revolucionāro Twin-Spike tehnoloģiju, kas nodrošina maksimālu saķeri, skrienot sarežģītā apvidū. No katras gumijas radzes izvirzās divas naglas, kas ieurbjas sasalušā zemē, ļauj stingri noturēties uz klints un nodrošinot izcilu caurejamību pa dubļiem. OROC 270 ļauj ātri skriet un orientēties ātri un ar pārliecību!

Sverot tikai 270 g, šie apavi ir izgatavota no īpaši izturīgi materiāliem. Ballistiska neilona viengabala bezšuvju augšdaļa pasargā jūsu kāju, skrienot cauri blīvai veģetācijai. Apavi cieši pieguļ, noturot pēdu savā vietā skrējiena laikā, bet 3 mm kritums nodrošina optimālu reakciju uz seguma izmaiņām zem kājām.

FENOMENĀLA SAĶERE

Pasaulē pirmā Twin-Spike tehnoloģija piedāvā nepārspējamu saķeri. Kad apavi pieskaras zemei, no katras 5 mm dziļās gumijas radzes izvirzās divas spēcīgas mangāna naglas, kas ieurbjas sasalužā zemē, stingri notur uz klints un nodrošinot izcilu saķeri dubļos.

SKRIEN VIEGLI UN ĀTRI

Jaunie Oroc 270 sver tikai 270 g, 3 mm drops un vieglie, ūdeni neuzsūcošie materiāli nodrošina vieglumu un ātrumu.

IZTURĪGA AIZSARDZĪBA

Skrien ar pārliecību cauri visspēcīgākajai veģetācijai. Īpaši izturīga, ballistisks neilona augšdaļa ar viengabalainu bezšuvju konstrukciju un stingru apmali, aizsargā jūsu kāju.

PIEGUĻOŠANAS UN ĒRTAS

POWERFLOW + starpzoles tehnoloģija nodrošina par 10% labāku triecienu absorbciju un par 25% labāku enerģijas atdevi nekā standarta stapzoles. Plašāka augšdaļa ļauj kāju pirkstiem justies ērtāk, īpaši, kad tiek veikti lielāki attālumi.

AIZSARDZĪBA

PROTEC-PLATE un iekšējais gumijas purngala buferis aizsargā pēdu no asu akmeņu un akmeņu ietekmes. Mikrošķiedras mēlīte nodrošina, ka apavus var cieši aizsiet, sniedzot aizsardzību pret netīrumiem un gružiem. Kurpēs ir āķu kabatiņas, lai būtu iespējams piestiprināt jebkurus ALL TERRAIN gružu sargus. 

Visual
Krāsa Zils Oranžs

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

INOV-8 OROC 270 ORIENTĒŠANĀS APAVI

  • Zīmols: Inov-8 ()
  • Preces kods: blue orange
  • Krāsa: Zils Oranžs
  • 139.00€
  • Bez PVN:114.88€

Pieejamās iespējas

Atslēgas vardi: Oroc, Twin-Spike