INOV-8 RACE ULTRA PRO 2IN1 VEST SKRIEŠANAS VESTE/SOMA

  • Ergonomisks un funkcionāls dizains
  • Ērti pielāgojama, lai samazinātu vertikālo atlēcienu
  • Komplektā 2 x 0,5L Ultraflasks mikstās pudeles un mīkstā Speed Cup krūzīte
Produkta svars Ar pudelēm: 441g / bez pudelēm: 345g

VIEGLI PIELĀGOJAMA 2IN1 RACE VEST

Sverot tikai 345g bez pudelēm, šī super vieglā, divi vienā mugursoma ir ar 10 L lielu kabatu, ko, atkarībā no vajadzības, ir iespējams piestiprināt vai noņemt. Skrējēji to var izmantot gan kā mugursomu obligātā ekipējuma pārnēsāšanai, gan kā minimālu dzirdināšanas vesti. Šī daudzpusīgā skriešanas mugursoma, ar vairākām glabāšanas iespējām pudelēm, nūjām un ekipējumam, noderēs sākot no īsiem treniņskrējieniem un ultramaratoniem,  līdz vairāku dienu piedzīvojumu sacīkstēm. Komplektā 2 x 500 ml ultraflasks mīkstās pudeles un Speedcup (atkārtoti izmantojama ūdens krūzīte sacīkstēm, kurās tā nepieciešama kā obligātais ekipējums).

DAUDZPUSĪGA DIVI VIENĀ

Universāla mugursoma ar noņemamu 10 litru kabatu, kas ļauj to izmantot gan kā sacīkšu mugursomu ar palielinātu uzglabāšanas ietilpību, gan kā minimālu sacensību vesti dzirdināšanas vajadzībām. Viss atkarīgs no tā, cik daudz ekipējuma ir nepieciešams nēst.

ESI PADZĒRIES

Mugursomas komplektā ietilpst 2 x 500 ml inov-8 ultraflaskas mīkstās pudeles ar noņemamām caurulēm, kā arī inov-8 Speedcup mīkstā krūzīte. Mugursomā paredzēts ievietot 1 vai 2 litru dzeršanas sistēmu.

ĒRTĪBA

Pilnībā pielāgojama ar regulējamām siksnām, lai nodrošinātu minimālu somas vertikālo kustību un samazinātu noberzumu rašanos. Izgatavota no vieglajiem, izturīgajiem materiāliem, kas nodrošina papildu komfortu. Elpojošs tīklveida aizmugures panelis palīdz regulēt ķermeņa temperatūru, savukārt četrvirzienu elastīgās neilona un sietiņveida kabatas ir paredzētas svara un masas vienmērīgai izkliedēšanai un sadalīšanai.

VIEGLI PIEEJAMAS KABATAS

Šajā daudzpusīgajā 2in1 skriešanas mugursomā ir 10 litru kabata, kuru var piestiprināt vai noņemt atkarībā no tā, cik daudz vēlaties nest līdzi, savukārt sānos ir divas lielas, elastīga sietiņveida materiāla kabatas un priekšā vēl 8 kabatas, ieskaitot ūdens izturīgu kabatu ar rāvējslēdzi, kas ļauj ērti piekļūt ātri sasniedzamām precēm.

PUDELES SĀNOS

Soma piedāvā divas iespējas, kā glAbāt mīkstās pudeles- tās var novietot priekšā vai salikt nedaudz zemāk uz sāniem.

VIETA NŪJĀM

Nūjas ir iespējams piestiprināt ar speciāliem nūju stiprinājumiem gan horizontāli gan vertikāli, priekšā vai aizmugurē.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

INOV-8 RACE ULTRA PRO 2IN1 VEST SKRIEŠANAS VESTE/SOMA

  • Zīmols: Inov-8 ()
  • Preces kods: Black
  • 139.00€
  • Bez PVN:114.88€

Pieejamās iespējas

Atslēgas vardi: backpack