INOV-8 SPEEDCUP 0.2 SALOKĀMĀ MĪKSTĀ GUMIJAS GLĀZĪTE 

  • Mīksta, elastīga un viegli salokāma
  • Nodilumizturīgs un īpaši izturīgs 
  • 100% bez BPA un PVC
Produkta svars 7g / 0.25oz

ELASTĪGA, IZTURĪGA UN ATKĀRTOTI LIETOJAMA 200 ml MĪKSTĀ GLĀZĪTE

200 ml Speedcup paredzēta sacensībām, kurās nav atļauta plastmasas trauku lietošana. Viegla un īpaši izturīga, sver tikai 7 gramus. Mīksto glāzīti ir viegli saritināt, salocīt vai vienkārši ievietot sacensību vestes kabatā. Piemērota gan karstiem, gan aukstiem dzērieniem. Pastiprināta maliņa un īkšķa cilpa nodrošina stabilitāti lietošanas laikā. Izstrādāta ilgstošai lietošanai, to ir viegli tīrīt un mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. 100% bez BPA un PVC, Speedcup ir droša un uzticama jūsu obligātā ekipējuma sastāvdaļa. 

PAR PLASTISKIEM BEZMAKSAS PASĀKUMIEM

Atkārtoti lietojama un īpaši izturīga, šī mīkstā dzeršanas glāze ir paredzēta bezkrūzīšu / plastmau nesaturošiem pasākumiem (piemēram, UTMB ), kur krūzītes atpūtas stacijās netiek nodrošinātas, lai samazinātu plastmasas atkritumus. Obligātais sacensību ekipējums.

VIEGLI IEPAKOT

Elastīgā, izturīgā konstrukcija, kas sver tikai 7 g, nozīmē, ka jūs varat to ātri saritināt, salocīt vai vienkārši vienkārši ievietot savā sacensību vestĒ.

DROŠA, UZTICAMA UN ATKĀRTOTI LIETOTOJAMA

100% bez BPA un PVC. Speedcup mīkstā glāzīte ir viegli tīrāma, mazgājama trauku mazgājamā mašīnā.

FUNKCIONĀLS DIZAINS

Stingrā glāzes maliņa un īkšķa cilpa nodrošina lietošanas stabilitāti, vienlaikus glāze ir viegli saliekama, lai to būtu ērti noglabāt. Speedcup var izmantot gan aukstiem gan karstiem dzērieniem (maks. temperatūra 60 ° F).

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

INOV-8 SPEEDCUP 0.2 SALOKĀMĀ MĪKSTĀ GUMIJAS GLĀZĪTE

  • Zīmols: Inov-8 ()
  • Preces kods: transparent
  • 9.00€
  • Bez PVN:7.44€

Atslēgas vardi: drinking belt