Izpārdots!
MAGICSHINE MOH 25 500 LM GALVAS LAPMA

MAGICSHINE MOH 25 500 LUMENU GALVAS LAMPA

 • Vairāki apgaismojuma režīmi
 • Pastāvīga staru kūļa funkcija
 • Viegls un izturīgs

Universāls Magicshine MOH 25 pieres lukturis ir domāts aktīva dzīvesveida piekritējiem, kuriem patīk skriet, slēpt, braukt ar velosipēdu, kā arī citām aktivitātēm ārpus telpām, ieskaitot pārgājienus, nūjošanu, alpīnismu utt. Perfekta optiskā lēca rada 500 maksimālos lumenus un izstaro fokusētu 80 metru garu gaismu.

 • 500 lumeni maksimums auksta baltā gaisma, 4 gaismas režīmi no 5 līdz 500 lumeni
 • 105 lumeni maksimums sarknā gaisma, 2 gaismas režīmi no  5 līd 105 lumeni,  SOS and brīdinājuma zibšņu režīmi
 • atbalsta 16340, CR123A, AA alkaline un AA Niamh tipa baterijas 
 • svars 2.54 oz/72g (ieskaitot bateerijas)
 • Regulējama galvas saite ar sviedrus bloķējošu funkciju un un aizmugures atstarojošām svītrām
 • IPX8 ūdensizturība, funkcionē zem ūdens 2m diļumā līdz 30 minūtēm

GAISMAS REŽĪMI

Ātra pārslēgšanās starp baltā un sarkanā apgaismojuma režīmiem - tikai divreiz noklikšķiniet uz barošanas pogas, lai pārslēgtu režīmus. Magicshine MOH 25 ir paredzēts dažādiem apgaismojuma scenārijiem - gan baltai, gan sarkanai gaismai ir 4 spilgtuma režīmi – turbo, augsts, vidējs un zems.

DAUDZVEIDĪGA SARKANĀ GAISMA

Nepārtraukts, SOS un uzmanības piesaistes brīdinājuma režīms nodrošina daudzveidīgu luktura pielietojumu, vienlaikus saglabājot redzi naktī, samazinot atspīdumu un īslaicīgu aklumu.

STARU FUNKCIJA

Pateicoties konsekventai shēmas konstrukcijai, MOH 25 izstaro spēcīgu un nemainīgu gaismu un ir lieliski līdzsvarots starp izkliedētās gaismas un tuvās gaismas staru.

VIEGLS

Sver tikai 2.54 oz/72g , iekļaujot arī baterijas. Slaids, neliela izmēra korpuss padara lukturi ērti nēsājamu un uzglabājams .

ELASTĪGS

Vertikālais 110 grādu kustība diapazons, 30 grādi uz augšu un 80 grādi uz leju. Stingrā konstrukcija nodrošina vienmērīgu un stabilu luktura pielāgošanu.

BLOĶĒŠANAS FUNKCIJA

Izvairieties no nejaušas gaismas ieslēgšanas pārnēsājot vai uzglabāšanas laikā. Izslēdzot lampu, veiciet dubultklikšķi uz barošanas pogas, lai bloķētu / atbloķētu (veiksmīgi nobloķējot, divreiz mirgos galvenā gaisma).

KOMFORTS

Galvas siksna ar pretslīdēšanas un sviedru novirzīšanas funkciju uzlabo komfortu. Gaismu atstarojošās svītras nodrošina redzamību vājā apgaismojumā.

IZTURĪGS

Gaismas diodes ir pilnībā integrētas CNC mehāniski apstrādātā, alumīnija sakausējuma korpusā ar uzlabotām siltuma izkliedēšanas īpašībām. Mil-spec cietais anodētais korpuss ir īpaši izturīgs pret nodilumu un koroziju.

ŪDENSIZTURĪGS

Ūdensdroša konstrukcija, kas paredzēta visiem laikapstākļiem. IPX reitings, iegremdējams ūdenī līdz 2 metru dziļumam līdz pat 30 minūtēms.

HIBRĪDA KONCEPTS

MOH 25 ir savietojams ar 14500 bateriju, ko var atkārtoti uzlādēt līdz 500 reizēm. Tas darbojas arī ar 16340, AA alkaline, AA Niamh bateriju un CR123A bateriju, ļaujot mainīt akumulatorus garāku un ilgāku aktivitāšu laikā. Tiek nodrošināta ērta Micro USB uzlāde.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

MAGICSHINE MOH 25 500 LM GALVAS LAPMA

 • 49.00€
 • Bez PVN:40.50€