INOV-8 X-TALON G 235 TAKU SKRIEŠANAS APAVI

  • Ar revolucionāro grafēnu papildināta G-GRIP zole
  • Viegli un ātri
  • Super izturīgi

AR IZCILU SAĶERI, VIEGLU APAVI AR REVOLUCIONĀRO GRAFĒNA ZOLI G-GRIP

Ātri un pārliecinoši skrien pa mīkstu un ekstrēmu reljefu. G-GRIP revolucionāri uzlabotā gumijas ārzole nodrošina pasaulē visspēcīgāko saķeri, bet agresīvās 8 mm radzes izspiežas caur dubļainu reljefu un veido spēcīgu saķeri ar mitru klinti un slideniem šķēršļiem.

Vieglas un elastīgas, precīzi pieguļošās X-TALON G 235 nofiksē jūsu pēdu, ļaujot jums pielāgoties mainīgam reljefam. POWERFLOW + starpzole un META-PLATE starpzoles slānis nodrošina pastiprinātu polsterējumu un papildus aizsardzību no asiem iežiem un akmeņiem.

Lieliski piemērots kalnu, taku, krosu skriešanai, kā arī šķēršļu sacīkstēm (OCR) un peldēšanai/ skriešanas sacensībām.

Apava platums 2 Precision
Kritums/Drop 6mm
Pēdiņa 3mm
Zoles protektors 8mm
Starpzole POWERFLOW+
Zoles diapazons 13mm / 7mm
Starpzoles slānis META-PLATE
Zoles sastāvs Graphene Grip
Svars 235g / 8.225oz

GRAFĒNA SAĶERE

Ar revolucionāro grafēna palīdzību uzlabotā G-GRIP zole nodrošina ārkārtīgi spēcīgu saķeri un paaugstinātu izturību - viss vienā gumijā. Visstiprākā saķere pasaulē. Nekādu kompromisu.

JAUDĪGAS 8MM RADZES

Agresīvas 8 mm radzes ļauj viegli skriet pa mīkstu reljefu un stingri notur uz cietākas zemes. Sākot ar dubļiem un beidzot ar slapjām kalnu klintīm, grūti izejamām takām - droši pārvietojies pa ekstrēmāko reljefu.

VIEGLI UN ĀTRI

X-TALON G 235 ar 6 mm dropu, sverot tikai 235 g, ir veidoti no viegliem, ūdeni neuzsūcošiem materiāliem un paredzēti ātrai skriešanai dažādās distancēs un slīpumos.

DROŠI PIEGUĻOŠI

Precīzi pieguļoši, tie ierobežo iekšējo pēdas kustību, lai jūs varētu ātri un ātri reaģēt uz mainīgu reljefu. Divdaļīga apava mēlīte samazina spiedienu uz pēdas augšdaļu, un nodrošina aizsardzību pret netīrumiem un gružiem.

ĪPAŠI IZTURĪGI

Bezšuvju viengabala augšdaļa, kas izgatavota no izturīga ballistiskā neilona, ierobežo  spiedienu uz pēdu un samazina apavu svaru. Ar gumiju apdrukāts ārējais bamperis saglabā apava elastību un piedāvā papildu aizsardzību.

PĒDAS AIZSARDZĪBA

POWERFLOW + starpzoles tehnoloģija nodrošina par 10% labāku triecienu absorbciju un par 25% labāku enerģijas atdevi nekā standarta starpzoles, savukārt otrās paaudzes META-PLATE starpzoles slānis nodrošina elastību un aizsardzību no asiem iežiem. Apavos iestrādātās kabatiņas āķiem , ļauj piestiprināt visus ALL TERRAIN gružu sargus papildu aizsardzībai.

Visual
Krāsa Oranžs Melns

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

INOV-8 X-TALON G 235 TAKU SKRIEŠANAS APAVI

  • Zīmols: Inov-8 ()
  • Preces kods: X-TALON G 235
  • Krāsa: Oranžs Melns
  • 129.00€
  • Bez PVN:106.61€

Pieejamās iespējas

Atslēgas vardi: X-Talon, G-Grip