New INOV-8 STORMSHELL V2 ŪDENS IZTURĪGA SIEVIEŠU SKRIEŠANAS JAKA

INOV-8 STORMSHELL ŪDENS IZTURĪGA SIEVIEŠU SKRIEŠANAS JAKA

  • Viegla un ūdensizturīga
  • 20 000 HH un nolīmētas ūdensizturīgas šuves
  • Salokāma savā kabatā
Produkta svars 150g / 5.5oz
Materiāls
100% Poliamīds ar PU membrānu

VIEGLA JAKA SACĪKSTĒM UN INTENSĪVIEM TRENIŅIEM SLAPJOS LAIKA APSTĀKĻOS

STORMSHELL sieviešu skriešanas jaka ir paredzēta sacīkstēm un intensīviem treniņiem mitros laika apstākļos. Ūdensnecaurlaidīgā skriešanas jaka ar kapuci ir no īpaši mīksta Pertex Shield audumu, kas nodrošina izcilu komfortu skriešanas laikā, un ar pilna garuma rāvējslēdzēji, kas ļauj jaku ātri uzvilkt / novilkt. Jaku ir viegli salocīt nelielā iekškabatā, padarot to vieglu un vieglu nēsāšanu. 20 000 HH un ūdensizturīgas šuves nodrošina aizsardzību spēcīgā lietū.

AUGSTĀKĀ ŪDENSIZTURĪBA UN VENTILĀCIJA

Pertex Shield, 2,5 slāņu ūdensnecaurlaidīgs audums ar 20 000 HH un 20 000 B-1 elpojamību, nolīmētas šuves. Jaka var lepoties ar ventilācijas līmeni 20 000 B-1, tas nozīmē, ka sviedri izkļūst no jakas materiāla, tādējādi regulējot ķermeņa temperatūru un komfortu slodzes laikā. Jakas rāvējslēdži no mitrumizturīga materiāla. Pilnībā nolīmētas jakas šuves, lai mitrums nenokļūtu jakas iekšpusē..

SKRIEN VIEGLI UN ĀTRI

Ātri iesaiņojama mazā kabatā, padarot to ne tikai vieglu nēsāšanai, bet arī pārnēsāšanai.

SACENSĪBĀM GATAVS

Atbilst visiem kritērijiem, ja sacensību organizatori uzskata, ka obligātā ekipējuma komplektācijā ir jābūt ūdensnecaurlaidīgai jakai. STORMSHELL jakai ir atstarojoši elementi, kas nodrošina sportista redzamību naktī.

REGULĒJAMA KAPUCE

Norullējama jakas kapuce ar  nagu un regulēšanas iespējām. Ja kapuci nelieto, to var satīt un saspraust, lai tā neplīvotu. Tai ir stingrs kapuces nags, lai kapuce saglabātu savu formu arī tad, ja ir spēcīgs vējš un lietus. Kapuci ir viegli regulēt ar auklu kapuces aizmugurē.

DAUDZPUSĪGA

Ātri pielāgojama mainīgajiem laika apstākļiem, ar pilna garuma priekšējo rāvējslēdzēju, kas arī atvieglo uzlikšanu / novilkšanu. Īpaši noderīga augšējā spiedpoga papildus ventilācijas regulēšanai. 

SILTAS ROKAS

Elastīgi roku riņķi ar iestrādātiem īkšķa caurumiem. 

 

Visual
Krāsa zils pelēks

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

INOV-8 STORMSHELL V2 ŪDENS IZTURĪGA SIEVIEŠU SKRIEŠANAS JAKA

  • Zīmols: Inov-8 ()
  • Preces kods: blue grey
  • Krāsa: zils pelēks
  • 149.00€
  • Bez PVN:123.14€

Pieejamās iespējas

Atslēgas vardi: Inov-8, Stormshell, Jacket