Piegādes informācija

BEZMAKSAS* piegāde ar OMNIVA pakomātiem visā Latvijas teritorijā

Viss tagad ir vienkārši !

Izmantojot OMNIVA pakomātu tīklu piegādāsim Jūsu pasūtījumu Latvijas teritorijā BEZMAKSAS, ja Jūsu pirkumus būs virs 20 EUR. Pirkumiem, kas mazāki par šo summu, piegādes maksa ar Omniva pakomātu – 2,99 EUR. 

Veicot pasūtījumu, lūdzu, norādiet precīzu kontakttālruni un Jums izdevīgāko OMNIVA pakomātu. Uz Jūsu norādīto tālruņa numuru ar SMS palīdzību tiks nosūtīts kods, ar kuru Jūs varēsiet atvērt pakomāta šūnu un izņemt Jūsu pasūtījumu. Nosūtītais kods būs derīgs septiņas dienas, kuru laikā prece ir jāizņem. Ja šajā laikā prece netiks izņemta, tās tiek nosūtītas atpakaļ uz OS veikalu Struktoru ielā 7, Rīga.

 

BEZMAKSAS saņemšana pie mums veikalā

Visiem pirkumiem ir iespējama BEZMAKSAS saņemšana mūsu veikalā Struktoru ielā 7,Rīgā (Teika) darbdienās no 9:00-19:00.

Iepriekš par to vienojoties, Jūsu pirkumu ir iespējams saņemt izbraukuma tirdzniecībā, vai ārpus norādītajiem veikala darba laikiem, zvanot uz norādīto tālruņa numuru.

 

Piegāde ar kurjeru.

Ja vēlaties, lai prece tiktu piegādāta ar kurjeru, piegādes maksa Latvijas teritorijā būs 4.99 EUR. Pirkumiem virs 100 EUR, piegāde ar kurjeru ir BEZMAKSAS.

Noformējot pasūtījumu Jums būs jānorāda Jūsu kontakttālruņa numurs un piegādes adrese. Kurjers sazināsies un precizēs pasūtījuma piegādes laiku. Par piegādes adreses maiņu ir jāvienojas ar kurjeru.

 

Piegāde jau nākamajā dienā*

Pasūtījumus, kas veikti līdz darba dienas plkst. 14, un būs pieejami noliktavā, sagatavosim piegādei jau tekošajā dienā. Ja Jūsu pasūtījums būs jānosūta vairākās pakās, piegādes maksa tiks ieturēta tikai vienu reizi.