• Garo distanču orientēšanās apavi
  • Revolucionārā Twin-Spike (dubultās naglas) tehnoloģija
  • Agresīva saķere ar jebkuru reljefu
Fit Scale 3
Kritums/Drop 6mm
Pēdiņa 3mm
Zoles protektors 5mm
Starpzole POWERFLOW+
Zoles diapazons 13mm / 7mm
Starpzoles slānis PROTEC-PLATE
Zoles sastāvs INOV-8 RUBBER
Svars 290g / 10.15oz

GARO DISTANČU ORIENTĒŠANĀS APAVI AR REVOLUCIONĀRO TWIN-SPIKE SAĶERI

Pasaulē pirmie garo distanču orientēšanās apavi ar revolucionāro Twin-Spike tehnoloģiju, kas nodrošina maksimālu saķeri, skrienot sarežģītā apvidū. No katras gumijas radzes izvirzās divas naglas, kas ieurbjas sasalušā zemē, ļauj stingri noturēties uz klints un nodrošinot izcilu caurejamību pa dubļiem. OROC ULTRA 290 ļauj ātri skriet un orientēties garās distancēs!

Ar 6 mm kritumu, POWERFLOW + starpzoles palielinātu polsterējumu un ietilpīgāku vietu pēdai, OROC ULTRA 290 piedāvā paaugstinātu komfortu garākās distancēs. Īpaši izturīga ballistiska neilona viengabala augšdaļa pasargā jūsu kāju, skrienot cauri blīvai veģetācijai.

VIENREIZĒJA SAĶERE

Pasaulē pirmā Twin-Spike tehnoloģija piedāvā nepārspējamu saķeri. Kad apavi pieskaras zemei, no katras 5 mm dziļās gumijas radzes izvirzās divas spēcīgas mangāna naglas, kas ieurbjas sasalužā zemē, stingri notur uz klints un nodrošinot izcilu saķeri dubļos.

IZCILS KOMFORTS

Paredzēts optimālai efektivitātei, OROC ULTRA 290 sver tikai 290 g, un tam ir 6 mm kritums, kas nodrošina lielāku komfortu zem kājām. Augšdaļa ir izgatavota no materiāliem, kas neuzsūc ūdeni, lai saglabātu kurpju vieglumu pat mitrā stāvoklī.

IZTURĪGA AIZSARDZĪBA

Skrien ar pārliecību cauri visspēcīgākajai veģetācijai. Īpaši izturīga, ballistisks neilona augšdaļa ar viengabalainu bezšuvju konstrukciju un stingru apmali, aizsargā jūsu kāju.

ĒRTAS

POWERFLOW + starpzoles tehnoloģija nodrošina par 10% labāku triecienu absorbciju un par 25% labāku enerģijas atdevi nekā standarta stapzoles. Plašāka augšdaļa ļauj kāju pirkstiem justies ērtāk, īpaši, kad tiek veikti lielāki attālumi.

AIZSARDZĪBA

PROTEC-PLATE un iekšējais gumijas purngala buferis aizsargā pēdu no asu akmeņu un akmeņu ietekmes. Mikrošķiedras mēlīte nodrošina, ka apavus var cieši aizsiet, sniedzot aizsardzību pret netīrumiem un gružiem. Kurpēs ir āķu kabatiņas, lai būtu iespējams piestiprināt jebkurus ALL TERRAIN gružu sargus. 

Visual
Krāsa Sarkans melns

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

INOV-8 OROC ULTRA 290 SIEVIEŠU ORIENTĒŠANĀS APAVI

  • Zīmols: Inov-8 ()
  • Preces kods: red black
  • Krāsa: Sarkans melns
  • 139.00€
  • Bez PVN:114.88€

Pieejamās iespējas

Atslēgas vardi: Oroc, Twin-Spike, skrienziema