VJ BOLD BLOOM ORIENTĒŠANĀS APAVI SIEVIETĒM

  • VieglI
  • Optimāla saķere
  • Izturīgi 
Aktivitātei Orientēšanās
Platums/Fit Scale 2
Dzimumam Sieviešu
Zoles diapazons 11mm/6mm
Ārzole Nastoitettu Superior Contact -pohja
Virsbūve Neilons
Zoles protektors 6mm
Svars 210g (UK 5)

Īpaši sievietēm izstrādātais Bold Bloom ir balstīts uz orientēšanās apavu modeli Bold X, kas izveidots sadarbībā ar daudzkārtējo pasaules čempionu Olavu Lundanesu. Papildus jaukajai krāsai, šiem apaviem ir visas izcilu apavu īpašības, tie ir īsti rozā meža zvēri. Soft Heel tehnoloģija samazina spiedienu uz papēža kaulu un ahileja cīpslu, un ļauj papēdim justies ērti kā zeķē. Apavu purngalā pirkstiem ir atstāta mazliet papildu vieta, kur izplesties, tādejādi uzlabojot skrējēja līdzsvaru. Īpaši veidotā zole ir izstrādāta tā, lai maksimāli palielinātu saķeri ar visiem reljefa veidiem. Zvaigžņu formas oglekļa tērauda radzes nodrošina labāku saķeri kā tradcionāās “naglas”ar apaļajiem galiem. Kurpju virsbūve izgatavota no neilona, tas ir viegls, izturīgs materiāls, un nodrošina, ka apavi lieliski pieguļ pēdai.  FitLock sistēma nodrošina ļauj pēdai stingri turēties apavā, nodrošinot stabilitāti un ātrumu, skrienot pa sarežģītu reljefu.

CIEŠI PIEGUĻOŠI 

Novatoriska sistēma, kas izstrādāta, lai nodrošinātu, ka apavi cieši pieguļ pēdai, un dotu sajūtu, ka tie ir daļa no kājas. Integrēta ar auklām, Fitlock sistēma ļauj savilkt apavu iekšpusē un zem pēdas arkas.

SOFT HEEL TEHNOLOĢIJA

Samazina spiedienu uz papēža kaulu un ahileja cīpslu, un ļauj papēdim cieši turēties kurpē.

IZCILA SAĶERE

Apavu gumijas ārzole ar izcilām saķeres īpašībām un zvaignītes tipa metāla radzēm nodrošinātu maksimālu saķeri ar jebkuru virsmu. Iedvesmojoties no automobiļu rūpniecības, VJ ir iztrādājis metāla radzes no oglekļa tērauda ar zvaigznes formu, kas, pateicoties stūru skaitam, nodrošina labāku saķeri, kā rardzes ar nopaļotu galu.

Visual
Krāsa Rozā

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

VJ BOLD BLOOM ORIENTĒŠANĀS APAVI

  • 144.00€
  • Bez PVN:119.01€

Pieejamās iespējas