INOV-8 RACE ELITE JOSTAS SOMA

  • Ulra viegla sacensību jotas soma
  • Ietilps būtiskākais, kas nepieciešams skriešanas laikā
  • Zero Bounce
Produkta svars 115g / 4oz

ULTRALIGHT RACING JOSTAS SOMA. VISS BŪTISKĀKAIS VIENMĒR LĪDZI. NEŠŪPOJAS SKRIENOT.

Jaunā RACE ELITE jostas soma - viegla un īpaši universāla, paredzēta, lai paņemtu līdzi visu nepieciešamo aprīkojumu un obligāto sacensību komplektu. 3L lielā kabatā būs pietiekoši ietilpīga jūsu ūdensnecaurlaidīgai žaketei, biksēm un skrējiena uzturam, savukārt sānu kabatas un mīkstās pudeles kabata (saderīga ar mīksto 0,5L Ultraflask pudeli) nodrošina papildu glabāšanu.

Augšējās somas gumijas ļauj savilkt somu mazāku, kad tā ir tukšāka, vai ātri uztaisītu plašāku, ja skrējiena laikā nepiciešams novilkt un ievietot virsjaku vai citu apģērbu. Vidukļa josta, kas izgatavota no vieglajiem un īpaši izturīgajiem materiāliem, ir viegli pielāgojama un nofiksē somas stāvokli nepieciešamajā pozīcijā, samazinot atlēcienu un vertikālo kustību.

SAMAZINATA SOMAS KUSTĪBA SKRIENOT

RACE ELITE jostas soma veidota tā, lai labi piegultu ķermenim un samazinātu atlēcienus, kas rodas kustības laikā. Plaša, stabila galvenā kabata samazina kustību uz sāniem, savukārt V veida regulēšanas siksnas novērš jebkādu vertikālu kustību. Apakšējās siksnas ļauj somas stāvokli ērti regulēt , atrodoties kustībā.

VIEGLA UN IZTURĪGA

RACE ELITE jostas soma sver tikai 115 g, ir izgatavots no viegla, īpaši izturīga materiāla, ieskaitot ūdensnecaurlaidīgu N70D ārējo audumu un elpojošu elastīgu sietveida audumu.

ĀRKĀRTAS SITUĀCIJU SVILPE

Drošība ir ārkārtīgi svarīga - RACE ELITE jostas soma ietver viegli pieejamu, ātri lietojamu avārijas svilpi, lai vajadzības gadījumā jūs varētu izsaukt palīdzību - gan skrienot pilsētas ielās, gan bezceļu apvidū, gan kalnos.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

INOV-8 RACE ELITE JOSTAS SOMA

  • Zīmols: Inov-8 ()
  • Preces kods: RACE ELITE WAIST
  • 29.00€
  • Bez PVN:23.97€

Atslēgas vardi: Race Elite, jostas soma