INOV-8 RACE ULTRA PRO JOSTAS SOMA

  • Viegla un ērti pielāgojama
  • Daudzveidīgas glabāšanas iespējas
  • Droši piespārdzējama, bez atlēcieniem
Produkta svars 173g /6.1oz pilnais svars (iekļaujot mīksto pudeli), 136g / 4.8oz ar noņemamo kabatu, 82g / 2.9oz bez kabatas

VIEGLA UN DAUDZVEIDĪGA DIVI VIENĀ JOSTAS SOMA AR NOŅEMAMU KABATU UN 0,5L ULTRAFLASK MĪKSTO PUDELI

Iepazīstinām ar jauno RACE ULTRA PRO jostas somu ar noņemamu 2,5L glabāšanas kabatu. Jūs varat to valkāt kā nelielu vidukļa somu īsākiem, ātrākiem skrējieniem, vai kā lielāku jostas somu, lai nestu līdzi visu obligāto sacensību komplektu sacensību laikā vai garākos treniņos. Viegli regulējama kustēšanās laikā, jostas soma ir piemērojama jūsu ķermenim tā, lai tā netraucētu un nelēkātu.

RACE ULTRA PRO jostas soma ir izgatavots no viegliem, elpojošiem materiāliem, un tajā ir 0,5L Ultraflask mīkstā pudele, kas ļaujs jums saglabāt nepieciešamo šķidruma daudzumu neatkarīgi no tā, cik karsts vai ilgs skrējiens. Vidukļa jostas pamatnei ir vairākas glabāšanas iespējas - tajā ir kabata Ultraflask mīkstajai pudelei, droša kabata jūsu mobilajam tālrunim un sānu kabatas abās pusēs.

Komplektā ietilpst arī svilpes un stiprinājuma cilpas nūjām. Pārnēsājiet stundām ilgi visu, kas jums nepieciešams, ar šo īpaši ērto, daudzfunkcionālo jostas joslu.

VAIRĀKAS UZGLABĀŠANAS IESPĒJAS

Papildus 2,5L noņemamajai kabatai, vidukļa jostas pamatnei ir vairākas glabāšanas iespējas, ar centrālo kabatu 0.5L Ultraflask mīkstajai pudelei (iekļauta komplektā), speciālu drošu kabatu jūsu mobilajam tālrunim, sānu kabatām abās pusēs, atslēgas cilpu un stiprinājuma cilpām nūjām.

UZŅEM ŠĶIDRUMU

Komplektā ietilpst 0,5L Ultraflaska mķstā pudele ar bloķēšanas vāciņu. Somai ir speciāli izstrādāta horizontāla kabata vidukļa jostā, lai mīkstā pudele būtu tuvu jūsu ķermenim un nešūpotos vai nelēkātu.

VIEGLA UN IZTURĪGA

Izgatavota no viegliem, īpaši izturīgiem materiāliem, ieskaitot ūdensnecaurlaidīgu N30D Ultralite Cordura ārējo audumu un elpojošo ripstop neilona elastīgo audumu, josta sver tikai 173 g (ar piestiprinātu 2.5L kabatu un Ultraflask 0.5L). Ja to noņem, soma sver tikai 82 g.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

INOV-8 RACE ULTRA PRO JOSTAS SOMA

  • Zīmols: Inov-8 ()
  • Preces kods: RACE ULTRA PRO WAIST
  • 49.00€
  • Bez PVN:40.50€

Atslēgas vardi: RACE ULTRA PRO, JOSTAS SOMA