INOV-8 ULTRAPAC PRO 8

Godalgotās RACE ULTRA PRO 5 VEST evolūcija, jaunais ULTRAPACK PRO 8 lepojas ar lielāku komfortu garākos attālumos un uzlabotu vieglu piekļuvi komplektam, atrodoties kustībā. Šis 8 litru hidratācijas iepakojums ir lieliski piemērots visam, sākot no ikdienas treniņiem līdz ultramaratona pasākumiem. Tagad šis 8 litru hidratācijas iepakojums ir veidots tā, lai tas veidotos un izstieptos kopā ar ķermeni, savukārt jaunā lielā, apņemamā kabata atvieglo komplekta paņemšanu. Soma Ietver 2 x 500 ml MĪKSTAS KOLBAS ar divām uzglabāšanas iespējām un divām viegli pieejamām staba stiprinājuma iespējām. Visi galvenie materiāli satur pārstrādātu saturu.

AUGSTĀKAIS KOMFORTS — jauns, novatorisks interjera dizains ietver zonētas stiepšanās zonas, kas ļauj iepakojumam veidot un izstiepties kopā ar ķermeņa augšdaļu, elpojot un skrienot. Tam ir ideāli piemērots papildu slānis, nevis iepakojums.
ĀTRĀKA PIEEJA — jauna, liela aptveroša kabata, kas stiepjas līdz galam no abām pusēm līdz aizmugurei, ļauj ātri un viegli sasniegt un paķert nepieciešamo, atrodoties kustībā. Nav nepieciešams izņemt iepakojumu vai izvilkt to.
STABIŅU PIEVIENOŠANA – Unikāla aizmugurējā staba stiprinājuma sistēma un alternatīva vertikālā priekšējā staba stiprinājuma sistēma atvieglo stabu uzglabāšanu un noņemšanu, atrodoties ceļā. Abas sistēmas droši notur stabus ar nulles atlēcienu.
DIVU PUDEĻU IESPĒJAS — 2 x 500 ml MĪKSTAS KOLBAS ar noņemamām 10 collu caurulēm var glabāt kabatās ķermeņa sānos, vertikāli uz krūtīm. Šī unikālā dubultā opcija ļauj pielāgot iepakojuma uzglabāšanu jūsu vajadzībām.
ATBILDĪGĀK – visos galvenajos materiālos ir pārstrādāts saturs.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

INOV-8 ULTRAPAC PRO 8 SKRIEŠANAS VESTE

  • Zīmols: Inov-8 ()
  • Preces kods: ULTRAPAC PRO 8
  • 119.00€
  • Bez PVN:98.35€

Pieejamās iespējas

Atslēgas vardi: Vest