MOSCOMPASS 2GT FAST (ĀTRS) ORIENTĒŠANĀS KOMPASS

  • Jauns plāksnes dizains kontrolētai navigācijai
  • Lielisks adatas stabilizācijas ātrums sprinta vai ātriem skrējieniem
  • Pagriežama kapsula
  • adatas stabilizēšanās laiks: 0.5-1 sek.
  • Stabilitāte skriešanas laikā: laba
  • Magnēts: ekstra spēcīgs
  • Skala: melnbalta ar 2 grādu iedaļām

Kompass paredzēts orientieristiem, kuri dod priekšrocību ātram orientēšanās stilam. Tas ir visātrākais kompass.

Jaunais MosCompass GT kompass ne tikai apvieno labākos īkšķa un tradicionālās kompasa plāksnes elementus, bet arī ietver jaunus tehniskos risinājumus. GT plāksnes inovācijas nodrošina ievērojami uzlabotu skriešanas virziena un attāluma kontroli, padarot kartes lasīšanu ērtāku. Ar MosCompass GT plāksni ir daudz vienkāršāk noturēt izvēlēto ceļu uz kontrolpunktu, palielinot sportista pārliecību un skriešanas ātrumu. 

SAVIETOJAMĪBA

Plāksne ir paredzēta lietošanai gan uz labās, gan kreisās rokas. To iespējams komplektēt ar visām MosCompass modeļu kapsulām, kurām ir dažādas stabilizācijas un nostāšanās ātruma īpašības. 

LĀBĀKA DISTANCES KONTROLE

Jaunais kompass ļauj daudz precīzāk noteikt un kontrolēt skriešanas virzienu. Sarkanais punkts plāksnes augšējā daļā ļauj precīzi apzināties atrašanās vietu un lasīt karti šajā rajonā.

KĀ IZMANTOT

Zīmējumā attēlots kompass ar jauno GT plāksni, kā arī izskaidrots tā pielietojums etapa A-B posmā no punkta Xa uz Xb. Uz kompasa plāksnes ir skriešanas virziena līnija, kas plāksnes augšdaļā ir pārtraukta. Pārtraukuma punkti ir spilgti sarkanā krāsā. Vienu no punktiem novieto pie sportista atrašanās vietas kartē, bet otru - virzienā uz punktu Xb. Attālums starp plāksnes sarkanajiem punktiem ir precīzi 2cm. Tādējādi ir iespējams noteikt skriešanas attālumu dabā.

Kompasa plāksnes augšējā daļā ir atvērts lauks, kas atvieglo kartes lasīšanu skriešanas apgabalā.
Sagriežot karti pēc kompasa, tiek noteikts skriešanas virziens. GT plāksnes virziena līnija kopā ar plāksnes pagarināto galu, sportistam skaidrāk norāda izvēlēto pārvietošanās virzienu.
Lai skrienot veiksmīgi tiktu noturēts izvēlētais virziens, sportistam pastāvīgi jāsagriež savs ķermenis perpendikulāri kompasa virziena līnijai. Šis nav vienkāršs uzdevums, jo cilvēkam ir binokulārā redze, bet ar perifēro redzi līnija "vizuāli nedaudz nobīdās". Šī iemesla dēļ kompasa plāksnes apakšējā daļā ir izveidota horizontālā līnija (T-līnija). Turot horizontālo kompasa plāksnes līniju paralēli ķermenim, virziena vertikālā līnija vienmēr tiks turēta taisni un skriešanas virziens tiks noteikts precīzāk.
 

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

MOSCOMPASS 2GT FAST ORIENTĒŠANĀS KOMPASS

  • 40.00€
  • Bez PVN:33.06€

Pieejamās iespējas